Kontakt

Vill du komma i kontakt med oss? Det finns alltid en anledning till kaffe, så du är alltid välkommen förbi. Är vägen nog så lång, så kan du höra av dig per telefon eller e-post!

Snabbkontakt

Försäljning: 070-371 11 52

Här hittar du lite olika kontaktvägar, beroende på vilket ärende du har för dagen

Jan Erstam
Platschef
jan@traktorcity.se
070-3888108

Niclas Nilsson
Säljare Rottne
niclas.nilsson@traktorcity.se
070-3711152

Christer Stenlund
Säljare, Lantbruk
christer@traktorcity.se
070-249 01 15

Leif Grahn
Reservdelar för traktorer och redskap. Även andra tillbehör som förarstolar, kraftöverföringsaxlar, kompressorer, arbetsbelysning etc
leif@traktorcity.se
0911-66424

Lars Berg
Verkmästare
lars@traktorcity.se
0911-66422
070-5087464

Cathrine Grandin
Ekonomiansvarig
cathrine@traktorcity.se
0911-66420
073-0448686